Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Waterman pero s vyrytým vlastní text


Objevte náš pera Waterman k přizpůsobitelným pera nebo Rollerball s vyrytým zprávy. Dárek, který v sobě spojuje originalitu a užitečné!
Řazení: cena - popularita

Vyrobeno ve Francii, poblíž Nantes, výrobky značky Waterman představují vysokou konec naší pera nabídnout. Při pohledu na pěkný dárek pro muže, nebo jen chcete udělat radost? Zde zvykem Waterman pero! Mají stylový design, jsou jak elegantní a originální, a nabízejí jedinečný komfort psaní.

Unikátní rytina vaše vlastní Waterman pera

Objevte všechny modely Waterman jsou k dispozici na naší prodejně: trup a sbírky polokouli, nebo kolekce Expert, rozhodným způsobem mužské linie. Kotce pro všechny chutě a při všech cenových relací.

Nabízíme Waterman pero s vyrytým jménem nebo zprávou

Nabízíme kvalitní personalizaci s výkonnými hořících nástrojů. Spálit modelu dle vlastního výběru se zprávou nebo název získat jedinečný produkt. Rytina laserovým faisseau odhaluje mosazné tělo součást zvyku Waterman pera. To poskytuje nezměnitelný označení zlaté barevné podání za nejkrásnější efekt. Můžete si vybrat ze široké škály písem, že se jedná o dárek pro dítě, rodič, nebo pro sebe. Bílá, černá, zlato nebo stříbro, klasické nebo elegantní, najdete své štěstí u našich mnoha modelů. Ať už spíše kuličkového pera nebo pero, bude to jen, aby vaše volba.

Waterman Všechny naše výrobky jsou dodávány v jejich původní krabici, perfektní balení pro individuální dar. Získáte více mezinárodní záruka 3 roky. Je to ideální na svatbu poděkovat své svědky. Pro podnikání, bude také poskytovat vysoce kvalitní pero své nejlepší zákazníky!

Ostatní dary kategorii „personalizované pero“ by vás mohly zajímat:

Personalizované pero Waterman pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.